טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולי שיניים אסתטיים

בעולם שבו למראה החיצוני יש חשיבות רבה, טיפולי השיניים האסתטיים הפכו להיות מבוקשים יותר ויותר. טיפולי שיניים אסתטיים נועדו לשפר את מראה השיניים, להבהיר או להלבין את הגוון שלהם ולכסות על פגמים אסתטיים שונים כמו רווחים בין השיניים, שיניים סדוקות, שבורות, אורך לא אחיד ועוד.

 מחקרים רבים שנעשו בכל חבי העולם מלמדים כי הרושם הראשוני הוא הרושם הקובע ,אין הזדמנות שנייה להשאיר רושם נוסף, ואחד הגורמים המרכזיים המשפיעים על המראה הוא החיוך.

לא כולנו נולדנו עם חיוך זוהר וכובש לבבות, אך הודות לרפואת השיניים האסתטית, כל אחד יכול לחייך חיוך מלא, יפה וזוהר.

ד"ר שיבל אכתם מודע לחשיבות של החיוך ומצע מגוון של טיפולי שיניים אסתטיים שיעניקו לכם את החיוך הזוהר. צרו קשר, וכבר מחר תוכלו לחייך בפה מלא עם שיניים לבנות, יפות וזוהרות.

טיפולי שיניים אסתטיים – מידע קצר על סוגי הטיפולים הנפוצים

הלבנת שיניים זהו אחד מטיפולי השיניים האסתטיים הנפוצים. במהלך השנים זגוגית השן הופכת להיות שקופה וחומר השן, הדנטין, מצהיב ומעניק מראה לא נעים לשיניים. הלבנת השיניים מחזירה לשיניים את המראה הטבעי, מראה של שיניים לבנות ובוהקות. יש שיטות שונות של הלבנת שיניים, אך המכנה המשותף לכולן הוא השימוש בג'ל חמצני. את הג'ל מניחים על השיניים, הוא מפרק את מולקולות הצבע ומביא להבהרה של גוון השיניים.

ציפוי שיניים היה נפוץ בעבר בין שחקני קולנוע, שדרני טלוויזיה ואישים מפורסמים נוספים. באמריקה הוא נקרא "הוליווד סמייל" ובשפה המקצועית הוא הנקרא למינציה. כיום זהו אחד מטיפולי השיניים האסתטיים הנפוץ ביותר ברחבי העולם ולא רק בין אנשים מפורסמים או עשירים. זהו טיפול שבו מדביק הרופא על חזית השיניים עלים דקים של חרסינה המעניקים לשיניים מראה אחיד ואסתטי של שיניים בהירות ויפות ללא פגעים ופגמים אסתטיים. בטיפול זה משחיז הרופא שכבה דקה של חומר השן בחזית השן ובמקומה הוא מדביק את הציפוי העשוי מחרסינה עמידה. עלי החרסינה מכסים על צבע שונה של השן, מסתירים מראה שבור, מצמצמים את הרווחים ומשווים בין רוחב ואורך שונה של השיניים.

תפקיד השיננית הוא לבצע ניקוי יסודי ועמוק של השיניים. השיננית מסירה את האבנית המצטברת בדופן השן מלטשת שיניים וסתימות בפה ובכך תורמת הן לשמירה על בריאות השיניים והן למראה האסתטי שלהן. אצל השיננית חשוב לבקר אחת לשלושה חודשים עד לחצי שנה ולקבל ממנה הדרכה והנחיות איך לצחצח שיניים נכון בין טיפול לטיפול כדי לשמור על רמת היגיינה גבוהה של השיניים.

תגובות